O mně

O mne


Profesní minulost 

Po studiu střední průmyslové školy jsem od roku 2003 pracovala ve třech korporátních společnostech, kde jsem prošla různými pozicemi od asistentky až po regionální obchodní manažerku. Moje hlavní náplň práce byla péče o zákazníky, ale i vedení a podpora spolupráce v týmu.

Osobní rozvoj 

V roce 2010 se začínám věnovat grafologii, kde nacházím postupy jak pracovat s písmem a poznávat vlastnosti či charakter z textu pisatele. Postupem času, cca od roku 2013, rozšiřuji svoje vzdělávání, procházím různými školeními od obchodních dovedností přes vztahová témata, absolvuji sebezkušenostní filozofii Principy života, základy celostní medicíny a postupně se dostávám také ke konstelacím a základům koučování.  Osobní rozvoj je součástí mého života, je pro mne hnacím motorem a chci v něm nadále pokračovat.

Současnost

Systemické konstelace a koučování mne zaujalo na tolik, že v současnosti procházím 1. akreditovaným výcvikem koučů na Koučinkové akademii Libchavy, kde rozšiřuji své koučovací dovednosti dle standardů ICF.

V obchodní sféře, kde jsem působila 17 let mne nejvíce bavil kontakt s lidmi, hledání variant a jejich potřeb, snaha najít co nejlepší řešení pro obě strany. Ráda bych i tyto zkušenosti předávala dál např. formou workshopů a konzultantských služeb pro začínající obchodníky i obchodní týmy.

V roce 2018 jsem se začala věnovat také oblasti psychosomatika – propojení emocí a cítění s tím jak působí na naše tělo. Absolvovala jsem v této oblasti roční kurz základy celostní medicíny. V návaznosti na to jsem si prošla kurzem také hirudoterapie – léčení pomocí lékařských pijavic. Tomuto oboru se nadále věnuji.  Zajímám se i o oblast kvantové fyziky a vliv myšlení na tvorbu a reálný výsledek. Současným tématem, které nyní zkoumám, jsou naučené vzorce chování a jejich vliv na náš život a fungování systémů a životních scénářů v rámci rodiny a osobních vztahů. Individuálně tato témata také koučuji.

Když jsem sama ve svém…

Příroda a procházky za jakéhokoliv počasí mne dobíjí energií, obzvláště ráda mám horskou turistiku. Ráda si hory také vizualizuji a cítím se hned jako v ráji. Když je zima a venku počasí pod psa, relaxuji s teplým čajem, zakrytá teplou dekou a pozoruji plápolající oheň v krbu nebo si čtu příjemnou knížku. Je mnoho věcí co dělám ráda……