Jsem průvodcem na Vaší cestě.

Koučka, grafoložka a průvodkyně vaší transformací.

Jsem průvodcem na Vaší cestě.

Koučka, grafoložka a průvodkyně vaší transformací.

O mne

Profesní minulost

Po studiu střední průmyslové školy jsem od roku 2003 pracovala ve třech korporátních společnostech, kde jsem prošla různými pozicemi od asistentky až po regionální obchodní manažerku. Moje hlavní náplň práce byla péče o zákazníky, ale i vedení a podpora spolupráce v týmu.

 

Osobní rozvoj

V roce 2010 se začínám věnovat grafologii, kde nacházím postupy jak pracovat s písmem a poznávat vlastnosti či charakter z textu pisatele. Postupem času, cca od roku 2013, rozšiřuji svoje vzdělávání, procházím různými školeními od obchodních dovedností přes vztahová témata, absolvuji sebezkušenostní filozofii Principy života, základy celostní medicíny a postupně se dostávám také ke konstelacím a základům koučování.  Osobní rozvoj je součástí mého života, je pro mne hnacím motorem a chci v něm nadále pokračovat.

 

Současnost

Systemické konstelace a koučování mne zaujalo na tolik, že v současnosti procházím 1. akreditovaným výcvikem koučů na Koučinkové akademii Libchavy, kde rozšiřuji své koučovací dovednosti dle standardů ICF.

V obchodní sféře, kde jsem působila 17 let mne nejvíce bavil kontakt s lidmi, hledání variant a jejich potřeb, snaha najít co nejlepší řešení pro obě strany. Ráda bych i tyto zkušenosti předávala dál např. formou workshopů a konzultantských služeb pro začínající obchodníky i obchodní týmy.

Čím se zabývám

Koučink

Konzultace

Workshopy

Grafologie písma

Hirudoterapie

Koučink